Liptovský Ján

Liptovský Ján je vstupní branou do Jánské doliny, jedné z nejkrásnějších lokalit Liptova, bohaté na přírodní krásy, jeskyně, flóru, faunu, termální vody a minerální prameny. Zároveň je obec Liptovský Ján známým rekreačním a turistickým místem vhodným pro zimní a letní rekreační pobyty.

Hotely

Pobyty

Často kladené otázky

Které hotely v v Liptovském Jáne jsou s bazénem?

Vnitřní bazén je k dispozici například v zařízení Hotel *** SOREA MÁJ, Alexandra Wellness Hotel***, Avena Relax Hotel***, venkovní bazén v hotelu Hotel *** SOREA MÁJ. Podívej se na naše porovnání hotelů v v Liptovském Jáne.

Které hotely v Liptovském Jáne jsou vhodné pro rodiny s dětmi?

Služby pro rodiny s dětmi nabízí například Hotel *** SOREA MÁJ, Alexandra Wellness Hotel***, Avena Relax Hotel***. Podívej se na seznam pobytů v těchto hotelích.

Které hotely v Liptovském Jáne nabízejí akční pobyty a slevy?

Akční pobyty nabízejí následující hotely: Alexandra Wellness Hotel***. Podívej se na ceny akčních pobytů v Liptovském Jáne.

Jaké jsou ceny pobytových balíčků v destinaci Liptovský Ján?

Pro jednotlivé typy pobytů jsou ceny (vyčíslené na osobu/noc) následující Relaxační a Wellness od 1105 Kč, Sezónní a Velikonoční od 1185 Kč, Pro rodiny s dětmi od 1105 Kč, Seniorské od 1105 Kč, Lázeňské a Ozdravné od 1185 Kč, Léčebné od 1185 Kč. Podívej se na nabídku pobytů v Liptovském Jáne.

Hotely

Rezervační středisko 511 444 401
511 444 401

Zavolejte nám, rádi poradíme