Lázně Bükfürdő

Léčebné lázně Bükfürdő jsou jedny z největších a nejhezčích lázeňských míst Maďarska. Nabízejí celoroční léčivý oddech a relax plný zážitků. Milovníky sportu čekají různé vodní atrakce krytých lázní a sportovní programy, které se stanou nezapomenutelným zážitkem pro všechny věkové skupiny.

Hotely

Pobyty

Turistické informace

Historie

Léčivou vodu lázní  Bükfürdő objevili v roce 1920 náhodně hledači ropy, pracující v této oblasti. V roce 1957 v důsledku prováděných vrtů vytryskl na povrch z hloubky 1282 m vysokotlaký proud vody, který dosahoval teploty 58°C.  V roce 1965 byla termální voda Bük  kvalifikována jako léčivá a v roce 1973 byly otevřeny lázně Bükfürdő.

Poloha a klima

Lázně Bükfürdő se nacházejí nedaleko rakouských hranic ve Vašské župě. Leží v nadmořské výšce 150 m n. m.

Turistické zajímavosti

Bükfürdő  láká mnoho návštěvníků svými mimořádnými restauracemi, 18-jamkovým golfovým hřištěm a hudebními večery pod širým nebem.

Okolí

Mezi hlavní zajímavosti okolí lázní Bükfürdő patří zámek Szapáry a za návštěvu stojí blízký Kőszeg, jedno z nejkrásnějších historických městeček Maďarska, nebo Szombathely, místo obývané od dob Římanů, v němž se nachází svatyně bohyně Isis.

Přírodní léčivé zdroje

Termální léčivá voda z Bük s teplotou 55 ° C vyvěrá z hloubky 1282 ma díky svému unikátnímu složení - alkali-hydrogenkarbonát, vysoký obsah vápníku, hořčíku a fluoru - si našla efektivní využití v léčení nemocí pohybového ústrojí, gynekologických a urologických onemocnění, problémů dýchacích cest a jako pitná kúra iv případě žaludečních a trávicích potíží již více než 50 let!

Často kladené otázky

Které hotely v Lázních Bükfürdő nabízejí akční pobyty a slevy?

Akční pobyty nabízejí následující hotely: Bük****, Greenfield Golf & Spa****. Podívej se na ceny akčních pobytů v Lázních Bükfürdő.

Které hotely v Lázních Bükfürdő jsou vhodné pro rodiny s dětmi?

Služby pro rodiny s dětmi nabízí například Apartman Hotel***, Hunguest Répce Gold****, Hunguest Répce***, Piroska****, Greenfield Golf & Spa****. Podívej se na seznam pobytů v těchto hotelích.

Které hotely v v Lázních Bükfürdő jsou s bazénem?

Vnitřní bazén je k dispozici například v zařízení Bük****, Hunguest Répce Gold****, Hunguest Répce***, Piroska****, Greenfield Golf & Spa****, venkovní bazén v hotelu Bük****, Piroska****, Greenfield Golf & Spa****. Podívej se na naše porovnání hotelů v v Bükfürdő.

Hotely

Rezervační středisko 511 444 401
511 444 401

Zavolejte!, Rádi poradíme.