Léčebný dům Smaragd

Lázeňský dům Smaragd je situovaný přímo v centru lázeňského areálu v Dudincích . Léčebný dům kromě příjemného ubytování nabízí i komplexní lázeňskou léčbu a zdravotní péči. Hotelové bazény jsou napojeny na vzácné prameny. Právě jedinečné složení a vzácné balneologické vlastnosti minerální vody (podobné složení mají jen lázně ve francouzském Vichy a v Japonsku) je předurčuje  k léčení srdečního, cévního, pohybového a nervového aparátu.  
NÁSTUP NA POBYT resp. KÚPEĽNÚ LIEČBU JE MOŽNÝ, OD 30.08.2021, LEN V REŽIME OTP*. Za osobu v režime očkovaná, testovaná alebo prekonala ochorenie COVID-19 (ďalej len „osoba v režime OTP“) sa považuje: a) osoba plne očkovaná; b) osoba, ktorá sa preukáže negatívnym výsledkom testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu v prípade RT-PCR alebo LAMP testu alebo 48 hodín od odberu v prípade antigénového testu; c) osoba, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 v období nie viac ako 180 dní. V prípade záujmu testovania priamo v kúpeľoch pri nástupe, prosíme o nahlásenie sa minimálne jeden pracovný deň vopred. Poplatok: 10,- Eur/test.
 • Bola som spokojna
 • my sme v tomto ubytovacom zariadení boli úplne spokojný a myslíme že sa tam aj o rok vrátime ....

Nabízené druhy pobytů

Více

Pokoje a příslušenství

Standardní vybavení všech pokojů

sociální zařízení, sprchový kout, telefon, TV, lednička, balkón, fén, koupelna, bezbariérové pokoje, wifi


Typ pokoje Vybavení nadstandard
Standard
1-lůžkový
 • standardní vybavení
2-lůžkový
Apartmán
Apartmán
 • standardní vybavení
 • kuchyňka
 • pokoj po rekonstrukci
 • varná konvice
2-lůžkový

Vybavení a služby

Wellness a léčebné procedury poskytované přímo v hotelu

Inhalační terapie: oxygenoterapie Elektroléčba: diadynamik, rebox, interferenční proudy, magnetoterapie, hydrogalvan Světloléčba: biotronová léčba, laseroterapie, solux, solárium Masáže: lymfomasáž, klasická, podvodní, reflexní, reflexní, chodidel, ruční, částečná, medová detoxikační, anticelulitidní masáž, japonská masáž - Shiatsu, masáž horkými lávovými kameny, thajská masáž Cvičení: v bazénu, skupinový tělocvik, služby fyzioterapeuta, léčebný tělocvik, jóga, fitness, pilates, nordic walking, individuální rehabilitace lázně: v hydromasážní vaně/whirlpool, v termálním bazénu, perličková, vanová, vířivá, vířivá, na končetiny, šlapací, skotské střiky, suchá, uhličitá, minerální, přísadová Zábaly: bahenní, parafínové, parafango, rašelinové, suché Sauny: parní, suchá, tepidárium Ostatní: akupunktura, ultrazvuk, harmonizace čaker, baňkování, plynové injekce s aplikací CO2, kryoterapie


V blízkosti hotelu - v hotelu Rubín (přechod suchou nohou přes zimní zahradu) se nachází vnitřní relaxační bazén o rozměrech 10 x 10 m, s ohřívanou vodou 32 - 34 ° C, vodními tryskami, barem s občerstvením, relaxační místností, samostatnou whirlpool vanou. Bazén je otevřený celoročně. V hotelu Rubín se nachází i venkovní plavecký a relaxační bazén o rozměrech 25 x 10 m, s ohřívanou vodou 26 - 28 ° C, se vstupem pro vozíčkáře.

Nedaleko hotelu (cca 300 m) se nachází venkovní Koupaliště Dudince otevřené během léta.

Beauty

solárium, kadeřník, manikúra/pedikúra, služby kosmetika, lymfodrenáž

Parkování

Bez poplatků: vlastní parkoviště Za poplatek: vlastní parkoviště

Půjčovny

společenské hry, sportovní potřeby na tenis

Další služby

možnost platby kartou, čistírna, služby animátora, hotelový trezor, faxové služby, internetové připojení

Jiné

bezbariérové pokoje, možnost mít psa na pokoji: ne Komunikace: Jazyky slovensky, česky, anglicky, německy, maďarsky, rusky

Gastro služby

Kavárna Kaviareň ´78

Restaurace Jedáleň

Snídaně formou bufetových stolů jsou podávány v době od 7.00 - 9.00 hod., během víkendu do 9:30. Oběd se podává v čase 11.30 - 13.00 hod. výběrem z 5 jídel. Večeře se podává v čase 17.30 - 19.00 hod. výběrem z 5 jídel.
 

Společenské místnosti

Společenská místnost

taneční parket.

Aktivity pro volný čas

Velké nákupní centra v Dudincích nenajdete. Zato můžete ve volných chvílích objevovat nejbližší okolí lázeňského městečka - lázeňský park a lesopark Buros, útulné vinné sklípky, památkové rezervace, historická města, turistické chodníčky.  

Bezprostřední blízkost

dětské hry, turistika, cykloturistika, míčové hry, koupání (koupaliště), procházky v přírodě

Do 15 min pěšky

rybaření

Do 15 min jízdy autem

koupání (termální lázně), koupání (přírodní vodní plochy), houbaření, tenis, minigolf, golf

Do 1 hodiny jízdy autem

lyžování

Okolí

Pohyb je nejdůležitější prevencí, ale také léčbou onemocnění kardiovaskulárního aparátu, pohybového aparátu a neurologických onemocnění a vede ke zdravému životnímu stylu. I proto je pro vás v lázeňském parku mezi léčebnými domy Smaragd a Rubín připravena zdravá novinka ... pocitově CHODNÍK naboso & FITPARK. Prostřednictvím chůze bosýma nohama a kontaktem s různými povrchy dochází ke stimulaci mnohých nervových zakončení na plosce nohy, čímž tělo získá množství pozitivních vjemů a zážitků.
Chodník naboso je vhodný pro:

 •      pro pacienty po náhlých cévních mozkových příhodách
 •      jestliže trpíte onemocněními pohybového aparátu či srdečně-cévního systému
 •      pokud máte tzv. plochou nohu
 •      při poruchách stability
 •      při polyneuropatie
 •      při nácviku správného stereotypu chůze

KONTAKT

Mapa Léčebný dům Smaragd Dudince
Léčebný dům Smaragd

Kúpeľná 106
Dudince 962 71

Tel. rezervace: 511 444 401

Často kladené otázky

Nabízí Léčebný dům Smaragd i seniorské pobyty?

Pro seniory jsou vhodné například Kúpeľný liečebný pobyt, Kúpeľné minimum, Liečebno-preventívny pobyt. Podívej se na seznam a porovnání seniorských pobytů.
 • Bola som spokojna
 • my sme v tomto ubytovacom zariadení boli úplne spokojný a myslíme že sa tam aj o rok vrátime . Dakujme celému personálu v hoteli SMARAGD že boli ochotní pomocť aj ked sme potrebovali vybaviť niečo...
Rezervační středisko 511 444 401
Mapa Léčebný dům Smaragd Dudince

Podobné hotely

Hviezda Hotel Hviezda*** Dudince od 1110 Kč / noc
Minerál Lázeňský hotel Minerál*** Dudince od 1750 Kč / noc
Diamant Léčebný dům Diamant*** Dudince od 2040 Kč / noc
Rubín Léčebný dům Rubín Dudince od 1750 Kč / noc
511 444 401

Zavolejte!, Rádi poradíme.