Lázně Hévíz

Hévíz patří k největším a nejznámějším lázeňským střediskům v Maďarsku. Nachází se tu největší přírodní jezero v Evropě s léčivou vodou a bahnem. Lázeňská kúra je vhodná k léčení chorob pohybového ústrojí, páteře, kloubních onemocnění, revmatických potíží a gynekologických problémů.

Hotely

Pobyty

Turistické informace

Historie

Voda v jezeru byla oceňována už ve středověku. Vynikající účinky vody byly pravidelně doporučovány lékaři už v roce 1795. Z toho důvodu bylo na břehu jezera vybudováno koupaliště.Poloha a klima

Město Hévíz leží v údolí, 6 kilometrů od Keszthely v jihozápadním cípu Balatonu.Turistické zajímavosti

Mimořádným znakem Hévízu je termální jezero s teplotou vody 33-34°C v létě a 26-28°C v zimě. Pramen vyvěrající ze dna jezera uvolňuje 86 milionů litrů vody denně, takže voda v jezeře se úplně vymění každých 28 hodin.Okolí

Blízký zámek Festetic v Keszthely je známý světově proslavenou knihovnou Helikon. Turistickými zajímavostmi jsou i zříceniny hradu v Sümegu, Tátice a Szigligetu a za návštěvu stojí i přírodní krásy blízkého Balatonu.

Často kladené otázky

Jaké jsou ceny pobytových balíčků v destinaci Lázně Hévíz?

Pro jednotlivé typy pobytů jsou ceny (vyčíslené na osobu/noc) následující Pro rodiny s dětmi od 2193.84 Kč, Relaxační a Wellness od 1729.26 Kč, Seniorské od 1729.26 Kč, Lázeňské a Ozdravné od 2436 Kč, Léčebné od 2436 Kč. Podívej se na nabídku pobytů v Hévíze.

Které hotely v Lázních Hévíz nabízejí akční pobyty a slevy?

Akční pobyty nabízejí následující hotely: Europa Fit****, Lotus Therme Hotel & Spa*****. Podívej se na ceny akčních pobytů v Lázních Hévíz.

Které hotely v v Lázních Hévíz jsou s bazénem?

Vnitřní bazén je k dispozici například v zařízení Hunguest Hotel Panorama***, Europa Fit****, Lotus Therme Hotel & Spa*****, Thermal Aqua Ensana Health Spa Hotel ****, Thermal Hévíz Ensana Spa Hotel****, venkovní bazén v hotelu Europa Fit****, Lotus Therme Hotel & Spa*****, Thermal Aqua Ensana Health Spa Hotel ****, Thermal Hévíz Ensana Spa Hotel****. Podívej se na naše porovnání hotelů v v Hévíze.

Které hotely v Lázních Hévíz jsou vhodné pro rodiny s dětmi?

Služby pro rodiny s dětmi nabízí například Hunguest Hotel Panorama***, Europa Fit****, Lotus Therme Hotel & Spa*****, Thermal Aqua Ensana Health Spa Hotel ****. Podívej se na seznam pobytů v těchto hotelích.

Hotely

Rezervační středisko 511 444 401
511 444 401

Zavolejte!, Rádi poradíme.