Pobyty Wine Wellness Hotel Amande****

Vyberte si pobyt
Wellness pobyt od 1100 1290/noc
Pobyt pro rodiny s dětmi od 860 1010/noc
Zkrášlující pobyt pro ženy od 1900 2240/noc
Wellnes pobyt extra od 1050 1240/noc
Romantický pobyt pro dva od 1590 1870/noc
Hustopeče

Wellness pobyt

Wellness pobyt na zregenerování sil těla a ducha v prostředí komfortního hotelu. Vybrané wellness služby zajistí úlevu při případnych problémech a zlepší stav Vašeho organismu.

Více
Hustopeče

Wellnes pobyt extra

Ozdravný pobyt zaměřený na očistu organismu prostřednictvím asijské očistné terapie. Při tomto typu pobytu se využívají především procedury Ayerveda – indické olejové masáže, které působí na fyzické i na mentální úrovni. Proto neváhejte a vyzkoušejte něco nového.

Více
Hustopeče

Pobyt pro rodiny s dětmi

Pobyt je zaměřený na celorodinný odpočinek, zábavu a pohodu. Klienti mohou využít wellness aktivitu určené pro rodiny s dětmi. Děti se dosyta vydovádějí v zařízeních hotelu a Vy si můžete užívat zasloužený odpočinek.

Více
Hustopeče

Romantický pobyt pro dva

Relaxační pobyt pro páry, které si chtějí kromě sebe užít také příjemný relax. Neváhejte a využijte jedinečných služeb hotelu, který Vám kromě wellness služeb nabídne také romantické chvíle ve dvou.

Více
Hustopeče

Zkrášlující pobyt pro ženy

Pobyt je připravený zejména pro ženy, nabízí nejen zkrášlovací proceduiry, ale i kvalitný relax a regeneraci celého organismu. Klientky mají k dispozici tzv. Beauty programy, wellness služby a vybrané léčebné procedury jako například teploléčbnu, vodoléčbu nebo masáže.

Více
Wine Wellness Hotel Amande****

Husova 8
Hustopeče 69301
Čechy

Tel. rezervace: 511 444 401

Podobné hotely

Wine Wellness Hotel Amande Wine Wellness Hotel Amande**** Hustopeče od 1010 Kč / noc
511 444 401

Zavolejte nám, rádi poradíme