Pobyty Wellness hotel Thermal Šírava Spa Resort****

Vyberte si pobyt
Relaxační pobyt od 1330 1340/noc
Letní dovolená od 1810 2200/noc
Romantický pobyt pro dva od 1990 Kč/noc
Wellness pobyt od 1800 Kč/noc
Pobyt pro rodiny s dětmi od 2150 3210/noc
Víkendový pobyt od 2010 Kč/noc
Zemplínska Šírava

Relaxační pobyt

Klasický odpočinkový pobyt pro tělo a duši, díky kterému si zrelaxujete tělo a naberete duševní energii. Odpočinete si však také při cvičení, sportovních aktivitách nebo jednotlivých léčebných procedurách, které Vám hotel nabídne.

Více
Zemplínska Šírava

Wellness pobyt

Wellness pobyt na zregenerování sil těla a ducha v prostředí komfortního hotelu. Vybrané wellness služby zajistí úlevu při případnych problémech a zlepší stav Vašeho organismu.

Více
Zemplínska Šírava

Letní dovolená

Speciální nabídka pobytů během letních měsíců. Součástí pobytu je i několik léčebných procedur jako například masáže či wellness služby. Zkuste strávit svou letní dovolenou trochu jinak.

Více
Zemplínska Šírava

Pobyt pro rodiny s dětmi

Pobyt je zaměřený na celorodinný odpočinek, zábavu a pohodu. Klienti mohou využít wellness aktivitu určené pro rodiny s dětmi. Děti se dosyta vydovádějí v zařízeních hotelu a Vy si můžete užívat zasloužený odpočinek.

Více
Zemplínska Šírava

Romantický pobyt pro dva

Relaxační pobyt pro páry, které si chtějí kromě sebe užít také příjemný relax. Neváhejte a využijte jedinečných služeb hotelu, který Vám kromě wellness služeb nabídne také romantické chvíle ve dvou.

Více
Zemplínska Šírava

Víkendový pobyt

Pobyt pro ty, kteří si chtějí dopřát sice krátký, ale o to intenzivnější víkendový relax. Využijte nabídky hotelu a nechte svoje tělo zregenerovat za pomoci léčebných procedur a wellness služeb, které vás nabijí energií do dalšího týdne.

Více
Wellness hotel Thermal Šírava Spa Resort****

Kaluža 656
Kaluža 072036
Slovensko

Tel. rezervace: 511 444 401

Podobné hotely

Thermal Šírava Spa Resort Wellness hotel Thermal Šírava Spa Resort**** Zemplínska Šírava od 1330 1340 / noc
511 444 401

Zavolejte nám, rádi poradíme