Pobyty Wellness Hotel Patince****

Vyberte si pobyt
Letní dovolená od 1780 Kč/noc
Pobyt pro seniory od 1430 Kč/noc
Romantický pobyt pro dva od 2510 Kč/noc
Vánoční pobyt od 1740 Kč/noc
Wellness pobyt od 1600 Kč/noc
Pobyt pro rodiny s dětmi od 2080 Kč/noc
Pobyt strašidelný Halloween od 2090 Kč/noc
Silvestrovský pobyt od 2280 Kč/noc
Víkendový wellness pobyt od 2080 Kč/noc
Zimní pobyt od 1670 Kč/noc
Patince

Letní dovolená

Speciální nabídka pobytů během letních měsíců. Součástí pobytu je i několik léčebných procedur jako například masáže či wellness služby. Zkuste strávit svou letní dovolenou trochu jinak.

Více
Patince

Pobyt pro rodiny s dětmi

Pobyt je zaměřený na celorodinný odpočinek, zábavu a pohodu. Klienti mohou využít wellness aktivitu určené pro rodiny s dětmi. Děti se dosyta vydovádějí v zařízeních hotelu a Vy si můžete užívat zasloužený odpočinek.

Více
Patince

Pobyt pro seniory

Jde o pobyt, který je speciálně vytvořený pro seniory. Využijte pobyt který vám nabídne léčebné procedury nebo wellness služby, které pomohou vašemu tělu i duši.

Více
Patince

Pobyt strašidelný Halloween

Prožijte příjemné chvíle během prodlouženého víkendu - spojte zábavu s odpočinkem a prožijte strašidelnou halloweenském noc na halloweenském pobytu! Strašidelné party, animační programy pro děti, atrakce pro všechny... To je Halloween pobyt.

Více
Patince

Romantický pobyt pro dva

Relaxační pobyt pro páry, které si chtějí kromě sebe užít také příjemný relax. Neváhejte a využijte jedinečných služeb hotelu, který Vám kromě wellness služeb nabídne také romantické chvíle ve dvou.

Více
Patince

Silvestrovský pobyt

Oslava Nového roku? S námi samozřejmě v příjemném prostředí s relaxačními službami. Hotel pro Vás připravil speciální balíček, ve kterém jsou kromě silvestrovské oslavy zahrnuty také některé wellness služby hotelu.

Více
Patince

Vánoční pobyt

Pobyt je omezený jen na období Vánoc. Klienti mají kromě ubytování, stravy a procedur standardně navíc i sváteční večeři. Proto neváhejte a po stresujícím předvánočním období si dopřejte trochu relaxu.

Více
Patince

Víkendový wellness pobyt

Wellness pobyt pro zkrášlení a odpočinek v příjemném prostředí, a to vše jen za jediný víkend. Neváhejte a využijte jedinečnou možnost zregenerovat své tělo. Díky procedurám jako jsou například masáže, sauna nebo vodoléčba se Vám to určiě podaří.

Více
Patince

Wellness pobyt

Wellness pobyt na zregenerování sil těla a ducha v prostředí komfortního hotelu. Vybrané wellness služby zajistí úlevu při případnych problémech a zlepší stav Vašeho organismu.

Více
Patince

Zimní pobyt

Speciální pobyt pro zimní radovánky, odpočinek a zdraví. Hosté mohou využívat wellness služby hotelu, kde se po náročném dni mohou dosyta zrelaxovat. Využijte tuto speciální nabídku a nechte své tělo během zimy zregenerovat.

Více
Wellness Hotel Patince****

Patince 298
Patince 94639
Slovensko

Tel. rezervace: 511 444 401

Podobné hotely

Wellness Hotel Patince Wellness Hotel Patince**** Patince od 1430 Kč / noc
511 444 401

Zavolejte nám, rádi poradíme