Pobyty Wellness hotel Diana***

Vyberte si pobyt
Relaxační pobyt od 1250 Kč/noc
Rekreačni pobyt od 1050 Kč/noc
Zimní pobyt od 1500 Kč/noc
Wellness pobyt od 1400 Kč/noc
Silvestrovský pobyt od 1650 Kč/noc
Velké Losiny

Relaxační pobyt

Klasický odpočinkový pobyt pro tělo a duši, díky kterému si zrelaxujete tělo a naberete duševní energii. Odpočinete si však také při cvičení, sportovních aktivitách nebo jednotlivých léčebných procedurách, které Vám hotel nabídne.

Více
Velké Losiny

Wellness pobyt

Wellness pobyt na zregenerování sil těla a ducha v prostředí komfortního hotelu. Vybrané wellness služby zajistí úlevu při případnych problémech a zlepší stav Vašeho organismu.

Více
Velké Losiny

Rekreačni pobyt

Rekreační pobyt je odpočinkový pobyt pro tělo i duši. Díky procedurám a využití relaxačních možností, které zařízení nabízí, si zregenerujete tělo a načerpáte duševní energii. Procedury si můžete vybrat přímo na místě podle Vaší nálady a chuti.

Více
Velké Losiny

Silvestrovský pobyt

Oslava Nového roku? S námi samozřejmě v příjemném prostředí s relaxačními službami. Hotel pro Vás připravil speciální balíček, ve kterém jsou kromě silvestrovské oslavy zahrnuty také některé wellness služby hotelu.

Více
Velké Losiny

Zimní pobyt

Speciální pobyt pro zimní radovánky, odpočinek a zdraví. Hosté mohou využívat wellness služby hotelu, kde se po náročném dni mohou dosyta zrelaxovat. Využijte tuto speciální nabídku a nechte své tělo během zimy zregenerovat.

Více
Wellness hotel Diana***

Žárovská 618
Veľké Losiny 78815
Čechy

Tel. rezervace: 511 444 401

Podobné hotely

Eliška Lázeňský hotel Eliška**** Velké Losiny od 1450 Kč / noc
Diana Wellness hotel Diana*** Velké Losiny od 1040 Kč / noc
511 444 401

Zavolejte nám, rádi poradíme