Pobyty Tree of Life****

Vyberte si pobyt
Lázeňský léčebný pobyt od 2800 Kč/noc
Pobyt proti bolestem páteře od 2620 Kč/noc
Relaxační pobyt od 2100 Kč/noc
Zkrášlující pobyt pro ženy od 3450 Kč/noc
Pobyt pro seniory od 2080 Kč/noc
Regenerační pobyt od 2470 Kč/noc
Romantický pobyt pro dva od 2650 Kč/noc
Lázně Bělohrad

Lázeňský léčebný pobyt

Komplexní léčebný pobyt zahrnuje kromě ubytování a stravování také lékařské prohlídky a procedury na základě lékařského doporučení. Díky komplexnímu léčebnému programu se nemusíte o nic starat, jen o Váš odpočinek.

Více
Lázně Bělohrad

Pobyt pro seniory

Jde o pobyt, který je speciálně vytvořený pro seniory. Využijte pobyt který vám nabídne léčebné procedury nebo wellness služby, které pomohou vašemu tělu i duši.

Více
Lázně Bělohrad

Pobyt proti bolestem páteře

Pobyt je určený především lidem se sedavým zaměstnáním. Vaše bolesti určitě ustoupí po absolvování vodoléčby, masáže nebo elektroléčby, cvičení pilates, individuální tělocvik nebo cvičení na fit-balonech. Neváhejte a vyzkoušejte pobyt zaměřený na léčbu, ale i prevenci bolestí páteře.

Více
Lázně Bělohrad

Regenerační pobyt

Regenerační pobyt je zaměřený na „dobití baterek“ po fyzické i psychické stránce. Klienti mohou využívat wellness služeb a léčebných procedur, které jim hotel nabídne. Většinou se jedná o masáže, cvičení nebo vodoléčbu. Proto neváhejte a využijte tento druh pobytu.

Více
Lázně Bělohrad

Relaxační pobyt

Klasický odpočinkový pobyt pro tělo a duši, díky kterému si zrelaxujete tělo a naberete duševní energii. Odpočinete si však také při cvičení, sportovních aktivitách nebo jednotlivých léčebných procedurách, které Vám hotel nabídne.

Více
Lázně Bělohrad

Romantický pobyt pro dva

Relaxační pobyt pro páry, které si chtějí kromě sebe užít také příjemný relax. Neváhejte a využijte jedinečných služeb hotelu, který Vám kromě wellness služeb nabídne také romantické chvíle ve dvou.

Více
Lázně Bělohrad

Zkrášlující pobyt pro ženy

Pobyt je připravený zejména pro ženy, nabízí nejen zkrášlovací proceduiry, ale i kvalitný relax a regeneraci celého organismu. Klientky mají k dispozici tzv. Beauty programy, wellness služby a vybrané léčebné procedury jako například teploléčbnu, vodoléčbu nebo masáže.

Více
Tree of Life****

Lázeňská 351
Lázně Bělohrad 507 81
Česko

Tel. rezervace: 511 444 401

Podobné hotely

Tree of Life Tree of Life**** Lázně Bělohrad od 2080 Kč / noc
511 444 401

Zavolejte!, Rádi poradíme.