Pobyty Parkhotel Richmond****

Vyberte si pobyt
Relaxační pobyt extra od 1700 Kč/noc
Pobyt pro seniory od 1740 Kč/noc
Regenerační pobyt od 1700 Kč/noc
Zkrášlovací víkendový pobyt pro ženy od 1980 Kč/noc
Antistresový pobyt od 1640 Kč/noc
Redukční pobyt od 1790 Kč/noc
Zimní pobyt od 1750 Kč/noc
Karlovy Vary

Relaxační pobyt extra

Jde o klasický odpočinkový pobyt pro tělo i duši s rozšířenou paletou služeb. Klient tak dostane víc léčebných procedur než při klasickém relaxačním pobytu.

Více
Karlovy Vary

Antistresový pobyt

Pobyt je zaměřený především na odbourání stresu a na komplexní fyzickou regeneraci. Součástí pobytu může být také prohlídka u specializovaného lékaře.

Více
Karlovy Vary

Pobyt pro seniory

Jde o pobyt, který je speciálně vytvořený pro seniory. Využijte pobyt který vám nabídne léčebné procedury nebo wellness služby, které pomohou vašemu tělu i duši.

Více
Karlovy Vary

Redukční pobyt

Pobyt zaměřený na snížení tělesné hmotnosti. Obsahem programu je nejen dieta, ale i speciální cvičení pod dohledem fyzioterapeuta, konzultace lékaře a dietní sestry. Vyzkoušejte i léčebné procedury, saunu, masáže nebo wellness služby a pohodlně se zbavte přebytečných kilogramů.

Více
Karlovy Vary

Regenerační pobyt

Regenerační pobyt je zaměřený na „dobití baterek“ po fyzické i psychické stránce. Klienti mohou využívat wellness služeb a léčebných procedur, které jim hotel nabídne. Většinou se jedná o masáže, cvičení nebo vodoléčbu. Proto neváhejte a využijte tento druh pobytu.

Více
Karlovy Vary

Zimní pobyt

Speciální pobyt pro zimní radovánky, odpočinek a zdraví. Hosté mohou využívat wellness služby hotelu, kde se po náročném dni mohou dosyta zrelaxovat. Využijte tuto speciální nabídku a nechte své tělo během zimy zregenerovat.

Více
Karlovy Vary

Zkrášlovací víkendový pobyt pro ženy

Pobyt je určený zejména ženám. Nabízí nejen zkrášlovací procedury, ale i kvalitní víkendový relax a regeneraci celého organismu. Klientky mají k dispozici tzv. Beauty programy, wellness služby a vybrané léčebné procedury, jako například teploléčbu, vodoléčbu či masáže.

Více
Parkhotel Richmond****

Slovenská 567/3
Karlovy Vary 360 01
Čechy

Tel. rezervace: 511 444 401

Podobné hotely

Lafonte Hotel Lafonte**** Karlovy Vary od 1360 Kč / noc
Parkhotel Richmond Parkhotel Richmond**** Karlovy Vary od 1620 Kč / noc
Spa Resort Sanssouci Lázeňský hotel Spa Resort Sanssouci**** Karlovy Vary od 1640 Kč / noc
511 444 401

Zavolejte nám, rádi poradíme