Pobyty Léčebný dům Moravan***

Vyberte si pobyt
Lázeňský léčebný pobyt od 1580 Kč/noc
Pobyt pro seniory od 1560 Kč/noc
Relaxační pobyt extra od 1710 Kč/noc
Víkendový pobyt od 2230 Kč/noc
Lázeňský pobyt od 1670 Kč/noc
Relaxační pobyt od 1660 Kč/noc
Speciální léčebný pobyt od 1650 Kč/noc
Teplice nad Bečvou

Lázeňský léčebný pobyt

Komplexní léčebný pobyt zahrnuje kromě ubytování a stravování také lékařské prohlídky a procedury na základě lékařského doporučení. Díky komplexnímu léčebnému programu se nemusíte o nic starat, jen o Váš odpočinek.

Více
Teplice nad Bečvou

Lázeňský pobyt

Pobyt, který nabízí ochutnávku toho, co nabízejí klasické léčebné pobyty v lázních. Čeká na vás vstupní prohlídka, kde vám lékař zdiagnostikuje případné problémy a doporučí procedury. Během pobytu můžete využívat základní wellness služby zařízení.

Více
Teplice nad Bečvou

Pobyt pro seniory

Jde o pobyt, který je speciálně vytvořený pro seniory. Využijte pobyt který vám nabídne léčebné procedury nebo wellness služby, které pomohou vašemu tělu i duši.

Více
Teplice nad Bečvou

Relaxační pobyt

Klasický odpočinkový pobyt pro tělo a duši, díky kterému si zrelaxujete tělo a naberete duševní energii. Odpočinete si však také při cvičení, sportovních aktivitách nebo jednotlivých léčebných procedurách, které Vám hotel nabídne.

Více
Teplice nad Bečvou

Relaxační pobyt extra

Jde o klasický odpočinkový pobyt pro tělo i duši s rozšířenou paletou služeb. Klient tak dostane víc léčebných procedur než při klasickém relaxačním pobytu.

Více
Teplice nad Bečvou

Speciální léčebný pobyt

Léčebný pobyt zaměřený na specifickou léčbu. Součástí pobytu je i vstupní prohlídka lékaře, který klientovi diagnostikuje potíže a určí vhodnou terapii. Vodoléčba, teploléčba, elektroléčba, cvičení... To jsou jen některé z možností, jak se zbavit vašich zdravotních obtíží.

Více
Teplice nad Bečvou

Víkendový pobyt

Pobyt pro ty, kteří si chtějí dopřát sice krátký, ale o to intenzivnější víkendový relax. Využijte nabídky hotelu a nechte svoje tělo zregenerovat za pomoci léčebných procedur a wellness služeb, které vás nabijí energií do dalšího týdne.

Více
Léčebný dům Moravan***

63
Teplice nad Bečvou 753 51
Čechy

Tel. rezervace: 511 444 401

Podobné hotely

Moravan Léčebný dům Moravan*** Teplice nad Bečvou od 1560 Kč / noc
Praha Léčebný dům Praha*** Teplice nad Bečvou od 1480 Kč / noc
511 444 401

Zavolejte nám, rádi poradíme