Pobyty Lázeňský hotel Spa Resort Lednice****

Vyberte si pobyt
Relaxační pobyt od 1430 Kč/noc
Aktivní odpočinek od 1580 Kč/noc
Pobyt pro rodiny s dětmi od 1660 Kč/noc
Podzimní pobyt od 1940 Kč/noc
Silvestrovský pobyt od 2240 Kč/noc
Zkrášlující pobyt pro ženy od 1940 Kč/noc
Relaxační pobyt extra od 1940 Kč/noc
Lázeňský léčebný pobyt extra od 1490 Kč/noc
Pobyt pro seniory od 1590 Kč/noc
Prodloužený víkendový pobyt od 1660 Kč/noc
Víkendový pobyt od 2370 Kč/noc
Lednice

Relaxační pobyt

Klasický odpočinkový pobyt pro tělo a duši, díky kterému si zrelaxujete tělo a naberete duševní energii. Odpočinete si však také při cvičení, sportovních aktivitách nebo jednotlivých léčebných procedurách, které Vám hotel nabídne.

Více
Lednice

Relaxační pobyt extra

Jde o klasický odpočinkový pobyt pro tělo i duši s rozšířenou paletou služeb. Klient tak dostane víc léčebných procedur než při klasickém relaxačním pobytu.

Více
Lednice

Aktivní odpočinek

Relaxační pobyt je zaměřený na wellness odpočinek spojený s tělesnými aktivitami. Regenerujte aktivně!

Více
Lednice

Lázeňský léčebný pobyt extra

Komplexní léčebný pobyt na delší období, který zahrnuje kromě ubytování a stravování také lékařské prohlídky a procedury na základě lékařského doporučení. Paleta především lékařských služeb je širší, než v případě Lázeňského léčebného pobytu, a klienti mohou využívat také jiných výhod, které hotel nabízí.

Více
Lednice

Pobyt pro rodiny s dětmi

Pobyt je zaměřený na celorodinný odpočinek, zábavu a pohodu. Klienti mohou využít wellness aktivitu určené pro rodiny s dětmi. Děti se dosyta vydovádějí v zařízeních hotelu a Vy si můžete užívat zasloužený odpočinek.

Více
Lednice

Pobyt pro seniory

Jde o pobyt, který je speciálně vytvořený pro seniory. Využijte pobyt který vám nabídne léčebné procedury nebo wellness služby, které pomohou vašemu tělu i duši.

Více
Lednice

Podzimní pobyt

Relax v období, kdy příroda hraje všemi barvami. Romantika, načerpání energie a posílení imunity před nastávající zimou, to vše nabízí jedinečný podzimní pobyt. Klienti mohou navíc využívat bonusové bylíčky, které jim hotel připravil.

Více
Lednice

Prodloužený víkendový pobyt

Relaxační pobyt pro ty, kteří mají méně času. Díky vybraným wellness službám si můžete procvičit tělo a plnohodnotně zregenerovat již za tři dny. Neváhejte, prodlužte si víkend a vyzkoušejte jedinečné procedury.

Více
Lednice

Silvestrovský pobyt

Oslava Nového roku? S námi samozřejmě v příjemném prostředí s relaxačními službami. Hotel pro Vás připravil speciální balíček, ve kterém jsou kromě silvestrovské oslavy zahrnuty také některé wellness služby hotelu.

Více
Lednice

Víkendový pobyt

Pobyt pro ty, kteří si chtějí dopřát sice krátký, ale o to intenzivnější víkendový relax. Využijte nabídky hotelu a nechte svoje tělo zregenerovat za pomoci léčebných procedur a wellness služeb, které vás nabijí energií do dalšího týdne.

Více
Lednice

Zkrášlující pobyt pro ženy

Pobyt je připravený zejména pro ženy, nabízí nejen zkrášlovací proceduiry, ale i kvalitný relax a regeneraci celého organismu. Klientky mají k dispozici tzv. Beauty programy, wellness služby a vybrané léčebné procedury jako například teploléčbnu, vodoléčbu nebo masáže.

Více
Lázeňský hotel Spa Resort Lednice****

Břeclavská 781
Lednice 691 44
Čechy

Tel. rezervace: 511 444 401

Podobné hotely

Spa Resort Lednice Lázeňský hotel Spa Resort Lednice**** Lednice od 1430 Kč / noc
511 444 401

Zavolejte nám, rádi poradíme