Pobyty Hotel Silver****

Vyberte si pobyt
Podzimní pobyt od 1270 Kč/noc
Silvestrovský pobyt od 3320 Kč/noc
Zimní pobyt od 1520 Kč/noc
Rekreačni pobyt od 1270 Kč/noc
Vánoční pobyt od 1620 Kč/noc
Hajdúszoboszló

Podzimní pobyt

Relax v období, kdy příroda hraje všemi barvami. Romantika, načerpání energie a posílení imunity před nastávající zimou, to vše nabízí jedinečný podzimní pobyt. Klienti mohou navíc využívat bonusové bylíčky, které jim hotel připravil.

Více
Hajdúszoboszló

Rekreačni pobyt

Rekreační pobyt je odpočinkový pobyt pro tělo i duši. Díky procedurám a využití relaxačních možností, které zařízení nabízí, si zregenerujete tělo a načerpáte duševní energii. Procedury si můžete vybrat přímo na místě podle Vaší nálady a chuti.

Více
Hajdúszoboszló

Silvestrovský pobyt

Oslava Nového roku? S námi samozřejmě v příjemném prostředí s relaxačními službami. Hotel pro Vás připravil speciální balíček, ve kterém jsou kromě silvestrovské oslavy zahrnuty také některé wellness služby hotelu.

Více
Hajdúszoboszló

Vánoční pobyt

Pobyt je omezený jen na období Vánoc. Klienti mají kromě ubytování, stravy a procedur standardně navíc i sváteční večeři. Proto neváhejte a po stresujícím předvánočním období si dopřejte trochu relaxu.

Více
Hajdúszoboszló

Zimní pobyt

Speciální pobyt pro zimní radovánky, odpočinek a zdraví. Hosté mohou využívat wellness služby hotelu, kde se po náročném dni mohou dosyta zrelaxovat. Využijte tuto speciální nabídku a nechte své tělo během zimy zregenerovat.

Více
Hotel Silver****

Mátyás Király sétány 25
Hajdúszoboszló H-4200
Maďarsko

Tel. rezervace: 511 444 401

Podobné hotely

Silver Hotel Silver**** Hajdúszoboszló od 1270 Kč / noc
Aurum Hotel Aurum**** Hajdúszoboszló od 1410 Kč / noc
511 444 401

Zavolejte nám, rádi poradíme