Pobyty Hotel Royal Palace*****

Vyberte si pobyt
Lázeňský léčebný pobyt od 3660 Kč/noc
Redukční pobyt od 5110 Kč/noc
Speciální léčebný pobyt od 4660 Kč/noc
Zkrášlující pobyt pro ženy od 7950 Kč/noc
Manažerský pobyt od 5400 Kč/noc
Regenerační pobyt od 3830 Kč/noc
Wellness pobyt od 4540 Kč/noc
Turčianske Teplice

Lázeňský léčebný pobyt

Komplexní léčebný pobyt zahrnuje kromě ubytování a stravování také lékařské prohlídky a procedury na základě lékařského doporučení. Díky komplexnímu léčebnému programu se nemusíte o nic starat, jen o Váš odpočinek.

Více
Turčianske Teplice

Manažerský pobyt

Pobyt pro zaneprázdněné manažery poskytuje kvalitní a intezivní relax. Díky celkovým masážím a wellness službám z Vás opadne stres a zapomenete na všechny pracovní problémy. Vyzkoušejte, jaký přínos mají pro Váš výkon léčebné účinky wellness služeb a léčebných procedur.

Více
Turčianske Teplice

Redukční pobyt

Pobyt zaměřený na snížení tělesné hmotnosti. Obsahem programu je nejen dieta, ale i speciální cvičení pod dohledem fyzioterapeuta, konzultace lékaře a dietní sestry. Vyzkoušejte i léčebné procedury, saunu, masáže nebo wellness služby a pohodlně se zbavte přebytečných kilogramů.

Více
Turčianske Teplice

Regenerační pobyt

Regenerační pobyt je zaměřený na „dobití baterek“ po fyzické i psychické stránce. Klienti mohou využívat wellness služeb a léčebných procedur, které jim hotel nabídne. Většinou se jedná o masáže, cvičení nebo vodoléčbu. Proto neváhejte a využijte tento druh pobytu.

Více
Turčianske Teplice

Speciální léčebný pobyt

Léčebný pobyt zaměřený na specifickou léčbu. Součástí pobytu je i vstupní prohlídka lékaře, který klientovi diagnostikuje potíže a určí vhodnou terapii. Vodoléčba, teploléčba, elektroléčba, cvičení... To jsou jen některé z možností, jak se zbavit vašich zdravotních obtíží.

Více
Turčianske Teplice

Wellness pobyt

Wellness pobyt na zregenerování sil těla a ducha v prostředí komfortního hotelu. Vybrané wellness služby zajistí úlevu při případnych problémech a zlepší stav Vašeho organismu.

Více
Turčianske Teplice

Zkrášlující pobyt pro ženy

Pobyt je připravený zejména pro ženy, nabízí nejen zkrášlovací proceduiry, ale i kvalitný relax a regeneraci celého organismu. Klientky mají k dispozici tzv. Beauty programy, wellness služby a vybrané léčebné procedury jako například teploléčbnu, vodoléčbu nebo masáže.

Více
Hotel Royal Palace*****

SNP 519/134
Turčianske Teplice 039 12
Slovensko

Tel. rezervace: 511 444 401

Podobné hotely

Royal Palace Hotel Royal Palace***** Turčianske Teplice od 3660 Kč / noc
Aqua Léčebný dům Aqua** Turčianske Teplice od 1330 Kč / noc
Veľká Fatra Lázeňský hotel Veľká Fatra*** Turčianske Teplice od 1960 Kč / noc
511 444 401

Zavolejte nám, rádi poradíme