Pobyty Hotel Radium Palace****

Vyberte si pobyt
Antistresový pobyt od 2110 Kč/noc
Lázeňský léčebný pobyt extra od 2200 Kč/noc
Léčebno-preventivní pobyt od 2180 Kč/noc
Post Covid od 2290 Kč/noc
Wellness pobyt od 2000 Kč/noc
Lázeňský léčebný pobyt od 2380 Kč/noc
Lázeňský pobyt od 2520 Kč/noc
Pobyt pro seniory od 1970 Kč/noc
Speciální léčebný pobyt od 2870 Kč/noc
Jáchymov

Antistresový pobyt

Pobyt je zaměřený především na odbourání stresu a na komplexní fyzickou regeneraci. Součástí pobytu může být také prohlídka u specializovaného lékaře.

Více
Jáchymov

Lázeňský léčebný pobyt

Komplexní léčebný pobyt zahrnuje kromě ubytování a stravování také lékařské prohlídky a procedury na základě lékařského doporučení. Díky komplexnímu léčebnému programu se nemusíte o nic starat, jen o Váš odpočinek.

Více
Jáchymov

Lázeňský léčebný pobyt extra

Komplexní léčebný pobyt na delší období, který zahrnuje kromě ubytování a stravování také lékařské prohlídky a procedury na základě lékařského doporučení. Paleta především lékařských služeb je širší, než v případě Lázeňského léčebného pobytu, a klienti mohou využívat také jiných výhod, které hotel nabízí.

Více
Jáchymov

Lázeňský pobyt

Pobyt, který nabízí ochutnávku toho, co nabízejí klasické léčebné pobyty v lázních. Čeká na vás vstupní prohlídka, kde vám lékař zdiagnostikuje případné problémy a doporučí procedury. Během pobytu můžete využívat základní wellness služby zařízení.

Více
Jáchymov

Léčebno-preventivní pobyt

Pobyt je zaměřený především na prevenci a částečně i na léčbu. Díky jedinečným léčebným procedurám, které doporučí lékař, získá vaše tělo lepší imunitu vůči chorobám.

Více
Jáchymov

Pobyt pro seniory

Jde o pobyt, který je speciálně vytvořený pro seniory. Využijte pobyt který vám nabídne léčebné procedury nebo wellness služby, které pomohou vašemu tělu i duši.

Více

Post Covid

Špeciálny liečebný rehabilitačný pobyt zameraný na problémy spojené s prekonaním ochorenia Covid -19 vhodný pre pre klientov s tzv. postcovidovým syndrómom.

Více
Jáchymov

Speciální léčebný pobyt

Léčebný pobyt zaměřený na specifickou léčbu. Součástí pobytu je i vstupní prohlídka lékaře, který klientovi diagnostikuje potíže a určí vhodnou terapii. Vodoléčba, teploléčba, elektroléčba, cvičení... To jsou jen některé z možností, jak se zbavit vašich zdravotních obtíží.

Více
Jáchymov

Wellness pobyt

Wellness pobyt na zregenerování sil těla a ducha v prostředí komfortního hotelu. Vybrané wellness služby zajistí úlevu při případnych problémech a zlepší stav Vašeho organismu.

Více
Hotel Radium Palace****

T. G. Masaryka 413
Jáchymov 362 51
Česko

Tel. rezervace: 511 444 401

Podobné hotely

Radium Palace Hotel Radium Palace**** Jáchymov od 1960 Kč / noc
Astoria Hotel Astoria*** Jáchymov od 1330 Kč / noc
Běhounek Hotel Běhounek*** Jáchymov od 1870 Kč / noc
511 444 401

Zavolejte!, Rádi poradíme.