Pobyty Hotel Libenský****

Vyberte si pobyt
Lázeňský pobyt od 1890 Kč/noc
Relaxační pobyt extra od 1810 Kč/noc
Wellness pobyt od 1990 Kč/noc
Zkrášlující pobyt pro ženy od 51460 Kč/noc
Pobyt pro seniory od 1560 Kč/noc
Víkendový pobyt od 4480 Kč/noc
Zkrášlovací víkendový pobyt pro ženy od 1990 Kč/noc
Poděbrady

Lázeňský pobyt

Pobyt, který nabízí ochutnávku toho, co nabízejí klasické léčebné pobyty v lázních. Čeká na vás vstupní prohlídka, kde vám lékař zdiagnostikuje případné problémy a doporučí procedury. Během pobytu můžete využívat základní wellness služby zařízení.

Více
Poděbrady

Pobyt pro seniory

Jde o pobyt, který je speciálně vytvořený pro seniory. Využijte pobyt který vám nabídne léčebné procedury nebo wellness služby, které pomohou vašemu tělu i duši.

Více
Poděbrady

Relaxační pobyt extra

Jde o klasický odpočinkový pobyt pro tělo i duši s rozšířenou paletou služeb. Klient tak dostane víc léčebných procedur než při klasickém relaxačním pobytu.

Více
Poděbrady

Víkendový pobyt

Pobyt pro ty, kteří si chtějí dopřát sice krátký, ale o to intenzivnější víkendový relax. Využijte nabídky hotelu a nechte svoje tělo zregenerovat za pomoci léčebných procedur a wellness služeb, které vás nabijí energií do dalšího týdne.

Více
Poděbrady

Wellness pobyt

Wellness pobyt na zregenerování sil těla a ducha v prostředí komfortního hotelu. Vybrané wellness služby zajistí úlevu při případnych problémech a zlepší stav Vašeho organismu.

Více
Poděbrady

Zkrášlovací víkendový pobyt pro ženy

Pobyt je určený zejména ženám. Nabízí nejen zkrášlovací procedury, ale i kvalitní víkendový relax a regeneraci celého organismu. Klientky mají k dispozici tzv. Beauty programy, wellness služby a vybrané léčebné procedury, jako například teploléčbu, vodoléčbu či masáže.

Více
Poděbrady

Zkrášlující pobyt pro ženy

Pobyt je připravený zejména pro ženy, nabízí nejen zkrášlovací proceduiry, ale i kvalitný relax a regeneraci celého organismu. Klientky mají k dispozici tzv. Beauty programy, wellness služby a vybrané léčebné procedury jako například teploléčbnu, vodoléčbu nebo masáže.

Více
Hotel Libenský****

Nám. T.G.M. 437/II
Poděbrady 290 33
Česko

Tel. rezervace: 511 444 401

Podobné hotely

Libenský Hotel Libenský**** Poděbrady od 1560 Kč / noc
Zimní lázně Léčebný dům Zimní lázně*** Poděbrady od 1260 Kč / noc
Zámeček Hotel Zámeček**** Poděbrady od 1390 Kč / noc
Felicitas Lázeňský hotel Felicitas**** Poděbrady od 2580 Kč / noc
511 444 401

Zavolejte!, Rádi poradíme.